Astroloji Nedir?

Dünyadaki çeşitli olaylar, varoluşlar, tüm birimler, kısaca yaşadığımız her şey rastgele mi meydana geliyor?… Hayır!. Yaşadığımız düzen içinde hiç bir şey havadan var olmamaktadır!. Bu alemde asla tesadüflere ve sihirbazlığa yer yoktur. Bütün oluşlar belli bir sistem içinde bir düzene tâbidir! Konu hakkında detaylı bilgiyi medyum,medyumlardan alabilrsiniz.

Üzerinde yaşadığımız bu dünya hikmet yurdudur. Yani, dünyada olup biten her şey, çeşitli olaylar, bildiğimiz veya bilemediğimiz bir sistem ve bir düzen içinde oluşur!. Her bir şeyin oluşmasında, diğer bir şey ona vesile olur!. Çeşitli sebepler söz konusudur. Sebepleri ve bağlantıları göremediğimiz anda ise, o şeyi olağanüstü olarak nitelendiririz. Konu hakkında detaylı bilgiyi medyum,medyumlardan alabilrsiniz.

Evrende her şey birbiri ile iletişim halindedir ve birbirlerini etkilerler!. Düzensizlik diye gördüğümüz şeyler bile bilemediğimiz bir düzenin, bir sistemin eseridir. Bütün bu sistemi, düzeni meydana getiren asıl kaynak ise, varlığın aslı ve orijini olan, tek bir ILIM ve Kudrettir; ki, O`na Din dilinde “ALLAH” ismi verilmiştir!. Her şeyi bir sebeple meydana getiren ALLAH, insanların düşünce ve davranışlarındaki düzeni; ve de insanın kaderini, Burçlar sistemi adını verdiğimiz bir mekanizma ile düzenlemiştir. Konu hakkında detaylı bilgiyi medyum,medyumlardan alabilrsiniz.

Yaşamımıza yön veren alınyazımız, hakikatı melekler olan burçlardan gelen kozmik ışınların, beynimizde oluşturduğu programlama ile, Allah tarafından takdir edilmiş ve yaratılmıştır… Sistem içinde burçlar ve yıldızların varlığının doğal sonuçları da, dünya üzerinde çeşitli olayları meydana getirmek; ve insanların kişilik özelliklerinin oluşmasını ve ortaya çıkmasını sağlamaktır. Konu hakkında detaylı bilgiyi medyum,medyumlardan alabilrsiniz.

Kısaca, burçlar düzeni ile kurulmuş bir yaşam sistemi içinde yaşamaktadır bütün varlıklar… Astroloji: Burçlar, yıldızlar, bunların sistemdeki yeri ve etkileri, insanın beyin programının oluşumu, aldığı etkiler ve tepkileri; kozmik ışınımların dünya ve insanlar üzerindeki tesirlerinin neler olduğu gibi konuları kapsar. Bir başka deyişle; içinde yaşadığımız evrensel sistemi kendi dili ile açıklar… Konu hakkında detaylı bilgiyi medyum,medyumlardan alabilrsiniz.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bu numaradan 0532 523 40 10 Medyum Anna’ya ulaşabilir ya da burayı tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.. Medyum anna hocamız medyumluk konusunda ednimiş olduğu tecrübeler doğrultusunda sizleri yönlendirmektedir ve medyum anna Türkiye’nin önde gelen medyumlar’ındandır.

Cevap birakin

E-posta hesabiniz yayimlanmayacak. Required fields are marked *