Medyum Anna Yorumları

Medyum Anna yorumları % 100  gerçek olup diğer medyum yorumları ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. çünkü güvenilir Medyum Anna tecrübesiyle herkezin beraberinde olmuştur.

“Bundan yıllar önce evimizde eşimle çocuklarımla mutlu mutlu biçimde yaşıyorduk. Tipik Türk ailesi benzeri hayatımıza normal biçimde devam ediyorduk. çocuklarım çok aşırı başarılı ve eşim işinde nerdeyse bir numaraydı. Evimize eşimin akrabaları çok fazla çok gelip gidiyordu. Durumumuzun aşırı iyi olmasını ailemin tarafı hiç istemiyordu. daima haset ve dedikodu yapılıyordu. Eşim bir anda felç geçirdi. Arkasından çocuklarımın başarısı yerini her türlü pisliğe bıraktı. Hayatımız alt üst oldu neler çektiğimi kelimelerle bile anlatım edemem. Evin çatı katını temizlerken eski bir sabun üzerine Arapça yazılar yazılmış ve iğne batırılmış bir durum da buldum. Poşete sarılmış ağzı bağlanmıştı. Cami imamlarına götürdüm buna sabun büyüsü denen zararlı bir büyü türü olduğunu ve büyücü medyum hocalar yönünden yapıldığını söylediler. derhal eve geldim internette büyü çözümü yapan medyum hocalar yazarak bazı internet siteleriyle karşılaştım. Medyum diye geçinen birkaç kişiyi aradım benden neredeyse ev alınacak kadar nakit istediler. internette araştırırken medyum anna yorumlar sayfasını gördüm. Oradan hemen güvenilir Medyum Anna hocayı aradım. Benim aile sıkıntılarımın ve kocamın felç geçirmesini yapılan bu büyü işlemine bağladı. Kendisine güvendim ve çalışmaya başladık. 1 Hafta sonra kargo ile bir takım çalışmalar gönderildi. Tuz ile banyo yaptım, eve koruyucu muska astım, gülsuyu ve safranla yazılan kâğıtları evin arasında yaktım dumanıyla tüm odaları tütsüledim, ciddi bir medyum sebebi ile yapıldığı göze çarpan oluyordu nedeniyse paketi açar açmaz bu çalışmanın ne kadar faydalı olacağını anladım. Allah’ın izni ile çocuklarım kısa zaman arasında eskisi gibi başarılı oldu ve kötü alışkanlıkları bıraktılar. Evin içinde bir anda mutluluk geldi rahatladım. çok aşırı şükür büyü bozuldu ve bende sıkıntılarımdan kurtuldum. Teşekkür ederim Anna Hocam.” Didem Kara – Ankara medyum hizmeti

2 thoughts on “Medyum Anna Yorumları

  1. bundan ortalama 7 ay önce çok sevdiğim aşkından deli divane olduğum bir adam vardı benden aslında çok sevdiği halde çaresizlikten ayrılmak zorunda kaldı. ne yapacağımı kime gidip kimden çare bulacağımı bilemez halde idim. internette araştırırken medyumları elim anna ablanın sitesine gitti. anna abla diyorum çünki kendisi sanki ablammış gibi hep yanımda oldu. sevdiğim adam daha anna ablayı aradığım akşam bana geri geldi. sonrasında yine ayrıldık yine geldi. allah anna abladan razı olsun hep yanımda olduğunu hissetirdiği için.

Cevap birakin

E-posta hesabiniz yayimlanmayacak. Required fields are marked *