Medyumun Dolandırıcı Olup Olmadığı Nerden Anlaşılır

Son yıllarda bazı uyanıkların nakit kapısı haline gelen ve gerçek medyumları el ile sayılabilecek duruma gelmesini sağlayan bu sektörde aslen birazcık dikkatli davranılırsa emin ve dolandırıcı medyumlar ergonomik olarak ayırt edilebilir.

Bunların en başında şu geliyor; bu ferdin internette kullandığı ad ile banka hesap bilgilerindeki isim tıpkı mı değil mi? örneğin çok sayıda dolandırıcı ismi internette medyum Mustafa diye geçmesine karşın hesap bilgilerini isteyince yine mesela Hüseyin adına hesap bilgisi verirler. Sebep ismin ayrıcalıklı bulunduğunu sorunca da malzemecimin hesabı, muhasebecimin hesabı benzeri yalanlar uydururlar. Bu tür insanlara asla aldanmayın. Esasen mantıklı düşünülürse kimse ödemeyi malzemecisinin, muhasebecisinin hesabına almaz. ödeme kendi hesabına alınır, malzemecisine vereceği bir para varsa onu kendisi sonradan verir. Bu tür kişiler ekseriyetle belirli aralıklarla internette kullandıkları adı değiştirirler. Mesela bugün ismi bilici Mehmet iken yarın medyum Mahmut olur, sonraki gün kahin Hasan. Fakat banka hesap detayları genel olarak sabit kalır. Bu mühim detayyı unutmayın ve çalışacağınız medyumu seçerken bunu göz önünde bulundurun.

Bir öteki ayrıntı ise bu kişinin sesidir. Dolandırıcı medyumlar son zamanlarda aynı anda birden bire çok isim kullanır bir duruma gelmiştir. Bir tanesini aramıştınız sesini duyuyuyorsunuz mevzuşuyorsunuz, sonraki gün başka birtanesini arıyorsunuz sesi gene aynı. Bu şekilde bunları da ayırt edebilirsiniz. Tüm medyumları tek tek arayıp seslerine bakmak çok süre alabilecek bir işlem ancak bunu da kafanızın bir köşesinde tutmanızda fayda var.

Bir öteki önemli mevzu; daha öncelikle çalışma yapmış olduran başka insanoğluın yorumlarıdır. Bu yorumlara ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni kişilerin da yorum yapmasıyla genişleyen bu platforma siz de kendi yorumlarınızla katkı sağlayabilirsiniz.

örnekler çoğaltılabilir. Ama en önemli 3 faktör yukarıda saydıklarımızdır. En yakın zamanda gerçek bir bilici bulmanız dileğiyle.

Sitemizde meselesinde yorumlar bulabileceğiniz medyumlardan bazıları şöyle:
medyum Yorumları

medyum Ali Hoca
bilici Fikriye
kahin Peri
bilici Erdoğan
bilici Adem
kahin Süleyman
bilici Orhan
kahin Bedri
medyum Ali güvenmedyum Bilgehan
bilici Rauf
medyum Hakan
medyum Belkız
medyum Haktan
bilici Yılmaz Eren
bilici Bekir şahin
bilici içsel Hoca
kahin hayatmedyum Havas Hoca
kahin Muhabbet
medyum Elife
kahin Sultan
kahin yakarma
bilici Sadi
medyum Selim
kahin Varis
medyum Taher
bilici Emine
kahin Jasmin
medyum Vasi
bilici Bağdatlı Mustafa Hoca
medyum Mircan Demir
kahin Feridun
bilici mukaddes
medyum Münevver
medyum Halit Demir
kahin Adriyan
kahin yaşamkahin şahmaran
medyum Murathan
kahin Niyazi
medyum Besim
medyum Josef
medyum Ercan
bilici Adnan Aydemir
bilici Engin

Geri Dusunceler “Medyumun Dolandırıcı Olup Olmadığı Nerden Anlaşılır

Cevap birakin

E-posta hesabiniz yayimlanmayacak. Required fields are marked *