Şişli Medyum

ŞİŞLİ İLÇESİNDEKİ EN İYİ MEDYUM.. MEDYUM ANNA HOCAMIZ

Teknolojinin eğitim üzerin de olumlu etkilerinden birini İPad kullanımı otistik kişiler üzerin de yapılan araştırmalar ile gözlemlenmektedir. Özel eğitim kurumların da ve devlet eğitimin de önemli bir yeri olan İPad ile öğrencilere gelişimlerin de yardımcı olması için önemli bir araç olarak görülmektedir.

Medyum Şişli deyince akla gelen Medyum Anna Hocamızı ziyaret ediniz..

Ev ödevleri için de kullanım da tercih edilen cihazlar hem eğlence hem de eğitim için de bir arada bir işlev sunarak daha dikkat çekici olması ile odaklanmakta zorlanan bireylerin de eğitimin de yararlı olduğu bilinmektedir. Günümüz de ilköğretim okulları için de kullanımı uygun görülen İPad ile benzer yararları dışın da Şişli Medyum ikinci bir dil öğrenimi için de süreç için de ki yararı verimin de arttığını görülmesi ile velilere de önerilerek daha geniş bir kullanım için de tercih edildiğini görüyoruz.

İrtibat için randevu alınız!!

Otizmde iPad kullanımının önemi ürünü tasarlayan teknik ekibin bile yaratım da hayal etmedikleri bir boyuta ulaşarak gelişmelerin de onları mutlu ettiği verdikleri demeçler de bilinmektedir. Cihazın piyasaya çıkması ile teknoloji sevenlerin tatmin olmasının yanın da bir de otizm de kullanımı da olumlu tecrübeler ile anlatılmaya başlandı. Ürün tasarımcıları için de yer alan şirket sahibi Steve Jobs İPad2 tanıtımı sırasın da ‘’ İPad, bugün beyin ameliyatından otizmin tedavisine kadar pek çok alanda kullanılıyor’’ ifadesi ile bu kullanımı da doğrular nitelik de bir cümle kullanmıştır.

Geri Dusunceler “Şişli Medyum

Cevap birakin

E-posta hesabiniz yayimlanmayacak. Required fields are marked *